Smak Motywacji

Dietetyk             

mgr  Klaudia Koczwara

793-046-240

Dietetyk@smakmotywacji.pl

>   Oferta planów żywieniowych

>   Dla aktywnych fizycznie

>   Dla osób z nadwagą i otyłych

>   Dla kobiet w ciąży

>   Dla matek karmiących piersią

>   Dla seniorów

>   Dla dzieci i młodzieży

>   Dla osób borykających się z chorobami

>   Dla chcących żyć zdrowo

>   Wywiad żywieniowy

>   Promocja

>   Regulamin

>   Blog dietetyczny

>   Motywator SM

>   Fit przepisy

>   Poradnik

>   Cennik

>   Kontakt z dietetykiem

Indywidualne diety online

>   Komentarze i opinie

Logo dietetyka online - Łódź

Dieta rozszerzona

dieta lecznicza/eliminacyjna - przeznaczona dla osób wymagających leczenia dietetycznego, w którym z przyczyn zdrowotnych zmodyfikowana musi zostać podaż składników energetycznych i substancji odżywczych.

Dieta standardowa

dieta podstawowa/redukcyjna - dla osób zdrowych borykających się z nadwagą lub niedowagą. Dieta spełniająca wszystkie wymogi racjonalnego żywienia, przeznaczona dla osób zdrowych, polegająca na zmniejszeniu lub zwiększeniu podaży energii

 

Poznałeś/aś ofertę cenową i jesteś zdecydowana/y

na swoją terapię dietetyczną!

 

Przejdź do strony z

kwestionariuszem żywieniowym

 

Wywiad         

Dane do płatności 

Cennik obowiązuje do: 30.04.2022r.

 

Wpłatę za wybraną usługę należy dokonać na nr. konta:

 

ING 08 1050 1461 1000 0097 1246 2051

 

Klaudia Koczwara

Cieszyńska 3 m 1

93-505 Łódź

 

standardowa

200zł

rozszerzona

250zł

standardowa

120zł

rozszerzona

150zł

standardowa

70zł

rozszerzona

90zł

 

70zł

standardowa

230zł

rozszerzona

280zł

standardowa

150zł

rozszerzona

180zł

standardowa

100zł

rozszerzona

120zł

 

50zł

 Dla pacjentów kontynuujących

                                

Dieta indywidualna na 14dni

(+stały kontakt z dietetykiem)

 

                       

Dieta indywidualna na 28dni

(+stały kontakt z dietetykiem)

 

Czytaj więcej

Czytaj więcej

                        

Dieta indywidualna na 7dni

(+stały kontakt z dietetykiem)

 

Czytaj więcej

                        

Promocja

Indywidualna dieta na 5dni + konsultacja

 

 

Czytaj więcej

                              

Konsultacja + dieta indywidualna na 28dni

(+stały kontakt z dietetykiem)

 

Czytaj więcej

                             

Konsultacja + dieta indywidualna na 14dni

(+stały kontakt z dietetykiem)

 

Czytaj więcej

                             

Konsultacja + dieta indywidualna na 7dni

(+stały kontakt z dietetykiem)

 

Czytaj więcej

                          

Konsultacja online lub telefoniczna na podstawie

wywiadu żywieniowego.

 

Czytaj więcej

Dla nowych pacjentów

 

    Taka forma konsultacji to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas.

Możesz wykonać ją prawie o każdej porze i z każdego miejsca.

Konsultacja żywieniowa może odbywać się w jeden z dwóch form - to ty wybierzesz która opcja jest dla Ciebie najwygodniejsza:

e-mail czy rozmowa telefoniczna.

 

Aby przystąpić do konsultacji najpierw należy rzetelnie wypełnić formularz "wywiad żywieniowy" – jest to niezbędne, ponieważ to na jego podstawie przeprowadzana jest porada dietetyczna dostosowana do Ciebie i Twojego trybu życia. Podczas konsultacji otrzymujesz ode mnie:

 

 • analizę dotychczasowego sposobu żywienia ze wskazaniem popełnianych błędów oraz omówieniem sposobu ich korygowania

 • zalecenia ogólne dotyczące diety i racjonalnego żywienia / zalecenie dostosowane do określonej jednostki chorobowej

 • produkty zalecane i niewskazane

 • wykaz zamienników produktów

 • idealny dla ciebie rozkład dziennej podaży energii i składników mineralnych.

 

 

Wybierając dietę na 7 dni

możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji:

 

 • 7 dniowy jadłospis indywidualnie dopasowany do ciebie, twoich preferencji żywieniowych i celu który chcesz osiągnąć. W pakiecie tym przygotowuję dla Ciebie 7-dniowy jadłospis, gdzie z góry narzucone jest co i kiedy należy zjeść. Otrzymane posiłki możesz modyfikować zgodnie z listą zamienników produktów otrzymaną podczas konsultacji żywieniowej. Dodatkowo otrzymujesz 7-dniowy dostęp do aplikacji, dzięki której możesz mieć swój jadłospis wraz z przepisami i składnikami zawsze pod ręką. Aplikacja przypomina także o zjedzeniu posiłku czy piciu wody.

lub

 • 7 przepisów śniadaniowo-kolacyjnych, 7 przepisów na II śniadanie, 7 przepisów deserowych i 7 przepisów obiadowych - przygotowane przeze mnie przepisy są wyliczone i dopasowane do twojego dziennego zapotrzebowania energetycznego. To ty sam na podstawie informacji uzyskanych podczas konsultacji żywieniowej wybierasz kiedy chcesz zjeść jaki posiłek.

 

Wszystkie przepisy opracowane są na podstawie obowiązujących norm żywienia, wykluczają produkty nielubiane czy alergizujące. Przygotowując przepisy dla Ciebie staram się aby były one proste do wykonania, szybkie do przygotowania i składały się z ogólnodostępnych, sezonowych produktów. Niezależnie którą opcje Wybierzesz przez cały czas jesteśmy w kontakcie e-mail.Jeżeli tylko pojawiają się jakieś wątpliwości możesz zawsze liczyć na pomoc.

 

 

Wybierając dietę na 14 dni

możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji:

 

 • 14 dniowy jadłospis indywidualnie dopasowany do ciebie, twoich preferencji żywieniowych i celu który chcesz osiągnąć.W pakiecie tym przygotowuję dla Ciebie 14-dniowy jadłospis, gdzie z góry narzucone jest co i kiedy należy zjeść. Otrzymane posiłki możesz modyfikować zgodnie z listą zamienników produktów otrzymaną podczas konsultacji żywieniowej. Dodatkowo otrzymujesz 14-dniowy dostęp do aplikacji, dzięki której możesz mieć swój jadłospis wraz z przepisami i składnikami zawsze pod ręką. Aplikacja przypomina także o zjedzeniu posiłku czy piciu wody.

lub

 • 14 przepisów śniadaniowo-kolacyjnych, 14 przepisów na II śniadanie, 14 przepisów deserowych i 14 przepisów obiadowych - przygotowane przeze mnie przepisy są wyliczone i dopasowane do twojego dziennego zapotrzebowania energetycznego. To ty sam na podstawie informacji uzyskanych podczas konsultacji żywieniowej wybierasz kiedy chcesz zjeść jaki posiłek.

 

Wszystkie przepisy opracowane są na podstawie obowiązujących norm żywienia, wykluczają produkty nielubiane czy alergizujące. Przygotowując przepisy dla Ciebie staram się aby były one proste do wykonania, szybkie do przygotowania i składały się z ogólnodostępnych, sezonowych produktów. Wybierając obie opcje przez cały czas jesteśmy w kontakcie e-mail. Jeżeli tylko pojawiają się jakieś wątpliwości możesz zawsze liczyć na pomoc.

 

 

Wybierając dietę na 28 dni

najpierw otrzymujesz

 

 • 7 lub 14 dniowy jadłospis indywidualnie dopasowany do ciebie, twoich preferencji żywieniowych i celu który chcesz osiągnąć

 

Po upłynięciu czasu pierwszego jadłospisu jesteś zobowiązany przesłać mi raport żywieniowy, gdzie uwzględnione musi być:

 

 • twoje samopoczucie podczas diety

 • preferencje lub ewentualne zmiany co do kolejnego jadłospisu

 • zestawienie pomiarów obwodów ciała oraz masy

 

Na podstawie tych informacji mogę zmodyfikować i jeszcze bardziej dopasować do Ciebie jadłospis na kolejne 7 lub 14 dni. Otrzymane posiłki możesz modyfikować zgodnie z listą zamienników produktów otrzymaną podczas konsultacji żywieniowej. Dodatkowo otrzymujesz 28-dniowy dostęp do aplikacji, dzięki której możesz mieć swój jadłospis wraz z przepisami i składnikami zawsze pod ręką. Aplikacja przypomina także o zjedzeniu posiłku czy piciu wody.

 

Wszystkie przepisy opracowane są na podstawie obowiązujących norm żywienia, wykluczają produkty nielubiane czy alergizujące. Przygotowując przepisy dla Ciebie staram się aby były one proste do wykonania, szybkie do przygotowania i składały się z ogólnodostępnych, sezonowych produktów. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie e-mail. Jeżeli tylko pojawiają się jakieś wątpliwości możesz zawsze liczyć na pomoc.

 

 

Wybierając promocyjną dietę na 5 dni

możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji:

 

 • 5 dniowy jadłospis indywidualnie dopasowany do ciebie, twoich preferencji żywieniowych i celu który chcesz osiągnąć. W pakiecie tym przygotowuję dla Ciebie 5-dniowy jadłospis, gdzie z góry narzucone jest co i kiedy należy zjeść. Otrzymane posiłki możesz modyfikować zgodnie z listą zamienników produktów otrzymaną podczas konsultacji żywieniowej. Dodatkowo otrzymujesz 5-dniowy dostęp do aplikacji, dzięki której możesz mieć swój jadłospis wraz z przepisami i składnikami zawsze pod ręką. Aplikacja przypomina także o zjedzeniu posiłku czy piciu wody.

lub

 • 5 przepisów śniadaniowo-kolacyjnych, 5 przepisów na II śniadanie, 5 przepisów deserowych i 5 przepisów obiadowych - przygotowane przeze mnie przepisy są wyliczone i dopasowane do twojego dziennego zapotrzebowania energetycznego. To ty sam na podstawie informacji uzyskanych podczas konsultacji żywieniowej wybierasz kiedy chcesz zjeść jaki posiłek.

 

Wszystkie przepisy opracowane są na podstawie obowiązujących norm żywienia, wykluczają produkty nielubiane czy alergizujące.

Przygotowując przepisy dla Ciebie staram się aby były one proste do wykonania, szybkie do przygotowania i składały się z ogólnodostępnych, sezonowych produktów.

Niezależnie którą opcje Wybierzesz przez cały czas jesteśmy w kontakcie e-mail.

Jeżeli tylko pojawiają się jakieś wątpliwości możesz zawsze liczyć na pomoc.

 

 

 

Aby dieta była skuteczna należy ją odpowiednio często modyfikować.

Ważne jest kontrolowanie efektów i dostosowywanie do nich kolejnych jadłospisów.

Może okazać się, że Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne należy zmniejszyć/zwiększyć lub, że któryś z posiłków korzystniej będzie wyeliminować lub dodać.

Na szczęście Ty nie musisz się już o to martwić, ponieważ Ja wszystkim zajmę się za Ciebie.

 

Jeżeli wypełniłaś/eś ankietę żywieniową, odbyłaś/eś konsultację online i chcesz dalej kontynuować naszą współpracę ten pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Poznałaś/eś już warunki współpracy, dieta okazała się niestraszna, a efekty Twojej ciężkiej pracy zaczynają być widoczne

 

Wybierając kolejną dietę na 7 dni możesz tak jak za pierwszym razem skorzystać z jednej z dwóch opcji (jeżeli na przykład poprzednio wybrałaś/eś jadłospis, nie znaczy to, że teraz nie możesz spróbować samych przepisów dopasowanych indywidualnie do Ciebie.

 

Wybierz:

 

 • 7 dniowy jadłospis indywidualnie dopasowany do ciebie, twoich preferencji żywieniowych i celu który chcesz osiągnąć. Przygotowany na podstawie wcześniej odbytej konsultacji – za którą już nie musisz nic płacić! W pakiecie tym przygotowuję dla Ciebie 7-dniowy jadłospis, gdzie z góry narzucone jest co i kiedy należy zjeść. Otrzymane posiłki możesz modyfikować zgodnie z listą zamienników produktów otrzymaną podczas konsultacji żywieniowej. Dodatkowo nadal masz dostęp do aplikacji, dzięki której możesz mieć swój jadłospis wraz z przepisami i składnikami zawsze pod ręką. Aplikacja przypomina także o zjedzeniu posiłku czy piciu wody.

 

lub

 • 7 przepisów śniadaniowo-kolacyjnych, 7 przepisów na II śniadanie, 7 przepisów deserowych i 7 przepisów obiadowych - przygotowane przepisy są wyliczone i dopasowane do twojego dziennego zapotrzebowania energetycznego. To Ty sam/a na podstawie informacji uzyskanych podczas konsultacji żywieniowej wybierasz kiedy chcesz zjeść jaki posiłek.

 

Wszystkie przepisy opracowane są na podstawie obowiązujących norm żywienia, wykluczają produkty nielubiane czy alergizujące.

Przygotowując przepisy dla Ciebie staram się aby były one proste do wykonania, szybkie do przygotowania i składały się z ogólnodostępnych, sezonowych produktów.

Wybierając obie opcje przez cały czas jesteśmy w kontakcie e-mail.

Jeżeli tylko pojawiają się jakieś wątpliwości możesz zawsze liczyć na pomoc.

 

 

Aby dieta była skuteczna należy ją odpowiednio często modyfikować.

Ważne jest kontrolowanie efektów i dostosowywanie do nich kolejnych jadłospisów.

Może okazać się, że Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne należy zmniejszyć/zwiększyć lub, że któryś z posiłków korzystniej będzie wyeliminować lub dodać.

Na szczęście Ty nie musisz się już o to martwić, ponieważ Ja wszystkim zajmę się za Ciebie.

 

Jeżeli wypełniłaś/eś ankietę żywieniową, odbyłaś/eś konsultację online i chcesz dalej kontynuować naszą współpracę ten pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Poznałaś/eś już warunki współpracy, dieta okazała się niestraszna, a efekty Twojej ciężkiej pracy zaczynają być widoczne.

 

Wybierając kolejną dietę na 14 dni możesz tak jak za pierwszym razem skorzystać z jednej z dwóch opcji (jeżeli na przykład poprzednio wybrałaś/eś jadłospis, nie znaczy to, że teraz nie możesz spróbować samych przepisów dopasowanych indywidualnie do Ciebie.

 

Wybierz:

 

 • 14 dniowy jadłospis indywidualnie dopasowany do ciebie, twoich preferencji żywieniowych i celu który chcesz osiągnąć. W pakiecie tym przygotowuję dla Ciebie 14-dniowy jadłospis, gdzie z góry narzucone jest co i kiedy należy zjeść. Już trochę się poznaliśmy więc wiesz, że otrzymane posiłki możesz modyfikować zgodnie z listą zamienników produktów otrzymaną podczas pierwszej konsultacji żywieniowej. Dodatkowo nadal masz 14-dniowy dostęp do aplikacji, dzięki której możesz mieć swój jadłospis wraz z przepisami i składnikami zawsze pod ręką. Aplikacja przypomina także o zjedzeniu posiłku czy piciu wody.

 

Możesz wybrać także:

 

 • Kolejne zestawy przepisów, aby nadal wzbogacać swoją bazę posiłków idealnych dla Ciebie. W tym pakiecie nie płacisz już za konsultację. Otrzymujesz ode mnie następne zestawy przepisów: 14 śniadaniowo-kolacyjnych, 14 pomysłów na II śniadanie, 14 przepisów deserowych i kolejne 14 przepisów obiadowych - przygotowane przeze mnie przepisy są wyliczone i dopasowane tak jak za pierwszym razem do Twoich efektów diety i obecnego dziennego zapotrzebowania energetycznego. To ty sam na podstawie informacji uzyskanych podczas konsultacji żywieniowej wybierasz kiedy chcesz zjeść jaki posiłek.

 

Wszystkie przepisy opracowane są na podstawie obowiązujących norm żywienia, wykluczają produkty nielubiane czy alergizujące.

Przygotowując przepisy dla Ciebie staram się aby były one proste do wykonania, szybkie do przygotowania i składały się z ogólnodostępnych, sezonowych produktów.

Wybierając obie opcje przez cały czas jesteśmy w kontakcie e-mail. Jeżeli tylko pojawiają się jakieś wątpliwości możesz zawsze liczyć na pomoc.

 

 

Aby dieta była skuteczna należy ją odpowiednio często modyfikować.

Ważne jest kontrolowanie efektów i dostosowywanie do nich kolejnych jadłospisów.

Może okazać się, że Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne należy zmniejszyć/zwiększyć lub, że któryś z posiłków korzystniej będzie wyeliminować lub dodać.

Na szczęście Ty nie musisz się już o to martwić, ponieważ Ja wszystkim zajmę się za Ciebie.

 

Wybierając dietę na 28 dni najpierw otrzymujesz ode mnie kolejny 7 lub 14 dniowy jadłospis indywidualnie dopasowany do ciebie, twoich preferencji żywieniowych i celu który chcesz osiągnąć.

Już wiesz, że po upłynięciu czasu pierwszego jadłospisu jesteś zobowiązany przesłać mi raport żywieniowy, gdzie uwzględnione musi być:

 

 • twoje samopoczucie podczas diety

 • preferencje lub ewentualne zmiany co do kolejnego jadłospisu

 • zestawienie pomiarów obwodów ciała oraz masy

 

Na podstawie tych informacji mogę zmodyfikować i jeszcze bardziej dopasować do Ciebie jadłospis na kolejne 7 lub 14 dni.

Otrzymane posiłki możesz modyfikować zgodnie z listą zamienników produktów otrzymaną podczas konsultacji żywieniowej.

Dodatkowo otrzymujesz 28-dniowy dostęp do aplikacji, dzięki której możesz mieć swój jadłospis wraz z przepisami i składnikami zawsze pod ręką.

Aplikacja przypomina także o zjedzeniu posiłku czy piciu wody.

 

Wszystkie przepisy opracowane są na podstawie obowiązujących norm żywienia, wykluczają produkty nielubiane czy alergizujące.

Przygotowując przepisy dla Ciebie staram się aby były one proste do wykonania, szybkie do przygotowania i składały się z ogólnodostępnych, sezonowych produktów.

Wybierając obie opcje przez cały czas jesteśmy w kontakcie e-mail. Jeżeli tylko pojawiają się jakieś wątpliwości możesz zawsze liczyć na pomoc.

 

Cennik usług dietetycznych

Dietetyk poleca zdrowe owoce i warzywa

Dietetyk - Trener zdrowego żywienia

Smak Motywacji

Dietetyk - Trener zdrowego żywienia